У Львові очистили 70% сміттєвих майданчиків – ОДА

11:59, 03 липня 2017
Сміття
203 0

В ОДА зазначають, що робота з вивезення відходів з міста проводиться у посиленому режимі.

Загалом із 23 червня із перепонених майданчиків вивезли більше 4 тонн сміття / city-adm.lviv.ua

У Львові, станом на ранок 3 липня, очистили 70% переповнених сміттєвих майданчиків міста. Про це повідомили УНІАН у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Як зазначається у повідомленні, робота з вивезення відходів з міста проводиться у посиленому режимі, також у вихідні дні, із залученням додаткової спецтехніки.

Читайте такожЗі сміттєвих майданчиків Львова вивезли понад 50% сміття - ОДА

Загалом, з 23 червня з переповнених контейнерних майданчиків міста вивезли 4 185 тонн відходів, прибрали – 323 контейнерних майданчиків, що становить 70 % від загальної кількості майданчиків, які були переповненими.

Як повідомляв УНІАН, Львівська міська рада ухвалила рішенняпро передачу повноважень з вивезення сміття зі Львова облдержадміністрації.

Напружена ситуація у Львові із вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького звалища триває з літа 2016 року. У місті накопичилося понад 14 тис. тонн сміття.

23 червня почалося вивезення зі Львова накопиченого сміття. Нагромаджені відходи вивозять зі сміттєвих майданчиків на полігони області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter