Гройсман: влада Львівщини виділить землю під будівництво нового сміттєзвалища

15:23, 27 січня 2017
Сміття
558

У Львові сьогодні під час засідання у Львівській ОДА за участі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана було досягнуто домовленість про виділення земельної ділянки на Львівщині, яка буде передана Львівській міській раді для облаштування полігону твердих побутових відходів.

Полігон облаштують в районі гірничо-хімічного підприємства

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив під час брифінгу у Львівській ОДА прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він зазначив, що дана ділянка буде знята з конкурсу, на якому розглядалися три ділянки для облаштування полігону, і ця ділянка є в районі гірничо-хімічного підприємства «Сірка» на території Яворівського району.

За словами Гройсмана, дана ділянка повинна бути передана протягом найближчого тижня, а на її облаштування необхідно буде близько 6-7 місяців. Площу ділянки прем'єр не уточнив, однак зазначив, що вона знаходиться в зоні, яка забезпечує екологічну безпеку мешканцям, а також має всі можливості для облаштування і функціонування такого полігону.

На той період, доки буде тривати облаштування нового полігону, міська влада буде шукати механізми утилізації і переробки сміття за наявними домовленостями з сільськими радами області.

Читайте також"Сміттєва епопея" у Львові: Гройсман пообіцяв містянам нову ділянку під переробний комплекс

Гройсман також зазначив, що з боку уряду буде надаватися всебічна допомога, а також ДСНС буде виділено спеціальну техніку для облаштування цих робіт.

«Я готовий допомагати, але я не готовий цим займатися. Зі свого боку буде надаватися міській владі будь-яке сприяння, але це потребує відповідальності і зусиль саме місцевої влади», - зазначив Гройсман.

Читайте такожУ Львівській ОДА пообіцяли вивезти усе сміття протягом тижня, Садовий висловив сумнів

Як повідомляв УНІАН, у Львові триває напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища після обвалу на ньому та загибелі людей.

Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово звертався за допомогою до інших регіонів країни, однак більшість із них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. За даними Львівської міської ради, щоденно місто продукує 650-700 тонн сміття.

Президент України Петро Порошенко доручив уряду вжити заходів для вирішення проблеми вивезення сміття зі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter