Неділя,
23 липня 2017
Наші спільноти

Мінекології за рік скасувало більше половини ліцензій на утилізацію небезпечних відходів

Міністерство екології та природних ресурсів в 2016 році провело перевірку 74 компаній, які мали ліцензію на операції у сфері поводження з небезпечними відходами, в результаті чого було анульовано ліцензії для 45 підприємств.

Мінекології анулювало більше половини ліцензій на утилізацію небезпечних відходів / bm.img.com.ua
Мінекології анулювало більше половини ліцензій на утилізацію небезпечних відходів / bm.img.com.ua

Про це заявив міністр Остап Семерак, повідомляє прес-служба Мінекології.

«Упродовж 2016 року міністерство перевірило 74 суб'єкти господарювання, які мають ліцензії на проведення господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами», - відзначили в прес-службі, додавши, що за підсумками перевірок у Київській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій і Херсонській областях ліцензії для 45 компаній було анульовано.

В Австрії більшість великих супермаркетів відмовились від поліетиленових пакетів

Також повідомляється, що ще 29 компаній, які були перевірені, отримали розпорядження усунути виявлені порушення.

«Прогнозовані результати: більш як половина підприємств виявилися фактично не здатними виконувати заявлену роботу. Часті випадки, коли комісія фіксувала не тільки порушення необхідної документації, а й відсутність підприємств за вказаними адресами», - зазначив Семерак, додавши, що з 30 січня комісія Мінекології почне перевірку відповідних компаній у Києві.

У прес-службі також нагадали, що згідно з ліцензійними умовами, прийнятими Кабміном 13 липня 2016 року, підприємства, які працюють у сфері поводження з небезпечними відходами, повинні були впродовж двох місяців привести свою діяльність у відповідність новим вимогам.

Як повідомляв УНІАН, 1 червня Кабмін доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а також Мінекології провести перевірку і інвентаризацію сміттєзвалищ побутових відходів, а також розробити ефективну систему поводження з ними.

Наступним важливим етапом державної політики, на думку Семерака, має бути розробка Національної стратегії поводження з відходами, яка стартувала на початку червня минулого року.

У липні було ухвалено нові ліцензійні умови для поводження з небезпечними відходами. Через два місяці після їх прийняття Мінекології ініціювало перевірки компаній-ліцензіатів на предмет відповідності їх діяльності закону.

Теги: екологія, відходи

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку