Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

На території Хортиці виявили небезпечні відходи

На території острова Хортиця у Запоріжжі виявили небезпечні відходи.

Фото we.org.ua
Фото we.org.ua

До Держекоінспекції у Запорізькій області із використанням електронного сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ України» надійшло звернення  гр. Сладкової  О. Є. щодо можливого звалища скляних ємностей із небезпечними хімічними речовинами (невідомими речовинами) на території    острова Хортиця у м. Запоріжжі, який входить до природно-заповідного фонду.

Семерак про сферу утилізації небезпечних відходів: за два місяці ми вже перевірили 35 ліцензіатів. Перевіримо і 259

Спеціалістами держекоінспекції оперативно здійснено виїзд до вказаного місця події та проведено обстеження зазначеної узверненні території. Під час візуального огляду встановлено, що вищевказана територія частково огороджена металевим парканом і має тверде покриття, на якому розташовані відходи різного морфологічного складу (ПЕТ пляшки, скло, ганчір’я, тощо). Також, в одній із будівель, що знаходиться на вказаній території та має вільний доступ, зафіксовано значну кількість скляних ємностей з речовинами невідомого походження, пошкоджені люмінесцентні лампи.

На час обстеження вищезазначена територія не охоронялася. Землевласників (землекористувачів), власників відходів або винних осіб не встановлено.

З метою попередження негативного впливу на довкілля та запобігання створення небезпеки для здоров'я людей і вжиття відповідних заходів реагування, Держекоінспекцією у Запорізькій області терміново підготовлено і направлено повідомлення Запорізькому міському голові, а також проінформовано керівництво Національного заповідника «Хортиця».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Екологія

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку