Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

У Харківській області впроваджують систему роздільного збору сміття

Екологи відзначають, що впровадження роздільного збору сміття сприятиме зменшенню навантаження на полігони твердих побутових відходів, мінімізації антропогенного навантаження на природні ресурси і поліпшенню екологічного стану області.

На Харьковщине вводят систему раздельного сбора мусора / Фото kharkivoda.gov.ua
На Харківщині вводять систему роздільного збору сміття / Фото kharkivoda.gov.ua

Про це повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук, передає прес-служба Харківської облдержадміністрації.

За словами головного еколога області, одним з варіантів ефективного вирішення проблем у сфері поводження з відходами є впровадження роздільного збору їх компонентів.

"Районними державними адміністраціями і міськими радами міст обласного значення проводиться відповідна робота. За результатами вжитих заходів, в поточному році кількість населених пунктів, на території яких почалося впровадження роздільного збирання корисних компонентів твердих побутових відходів, збільшилася на 20 одиниць", - розповів Тимчук.

Кабмін готує нову стратегію поводження з відходами

Зокрема, до програми роздільного збору відходів приєдналися місто Балаклія, смт Близнюки, Великий Бурлук, Краснокутськ, Дворічна, Краснопавлівка та Орілька.

"У Красноградському районі стартував пілотний проект з роздільного збору твердих побутових відходів, відповідні контейнери встановлені в селах Наталина, Піщанка та місті Красноград. В Куп'янському районим комунальним підприємством "Військове містечко" заплановано будівництво господарського майданчику з 12 контейнерів для збору відходів, на якому передбачена установка 3 контейнерів для роздільного збору. У Зміївському та Кегичівському районах органам місцевого самоврядування рекомендовано виділити кошти з місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища на придбання контейнерів для роздільного збору відходів", - повідомили у Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА.

Екологи відзначають, що впровадження роздільного збору сміття сприятиме зменшенню навантаження на полігони твердих побутових відходів, мінімізації антропогенного навантаження на природні ресурси і поліпшенню екологічного стану області.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку