Українці за перший тиждень роботи інтерактивної екомапи надіслали 200 звернень про стихійні сміттєзвалища

17:36, 16 вересня 2016
Сміття
468 0

Українці надіслали 200 звернень про знайдені ними стихійні звалища сміття за перший тиждень роботи електронного сервісу Ecomapa, який раніше запустило Міністерство екології та природних ресурсів для моніторингу та інвентаризації звалищ по всій території України.

фото УНІАН

Про це повідомляє прес-служба Мінекології.

«За сім днів з дня запуску електронного сервісу www.ecomapa.gov.ua надійшло майже 200 звернень від жителів різних областей України», - повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з даними Мінекології, найактивнішими виявилися жителі Київської області, які надіслали 27 звернень про місцезнаходження сміттєзвалищ, а також мешканці з Дніпропетровської, Житомирської та Харківської областей. Найменшу активність виявили Волинська, Херсонська, Івано-Франківська та Кіровоградська області.

Читайте такожВ Україні нарахували близько 30 тисяч звалищ: на кожного українця припадає 240 кілограмів відходів

«20 звернень було отримано через мобільний додаток, який працює на всіх типах мобільних пристроїв», - зазначили в прес-службі.

Також до Мінекології звернулися до громадян з проханням уважно і точніше надавати дані про розташування сміттєзвалищ, оскільки через неточні координати міністерство було змушене відхилити 10 звернень.

«На сьогодні всі отримані звернення були оброблені модераторами Мінекології й передані органам державної влади і місцевого самоврядування для розгляду і подальшої ліквідації звалищ», - повідомили в прес-службі.

Читайте такожСортування сміття в Україні: вийти на новий рівень

Як повідомляв УНІАН, 1 червня 2016 року Кабінет міністрів України доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а також Мінекології провести перевірку й інвентаризацію сміттєзвалищ побутових відходів, а також розробити ефективну систему поводження з ними.

9 вересня онлайн сервіс Ecomapa був запущений в роботу, і за цей ж день було отримано 79 звернень від громадян з усіх регіонів України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter