Мер Миколаєва заявив про припинення прийому сміття зі Львова

16:04, 13 вересня 2016
Сміття
419 0

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив, що міський полігон твердих побутових відходів тимчасово припинив прийом сміття зі Львова для подальшого захоронення.

Фото УНИАН

Про це УНІАН повідомили в прес-службі мерії з посиланням на Сєнкевича.

"Популістські заяви деяких політичних діячів перетворили цю ситуацію на фарс. Сьогодні не тільки в Миколаєві, але і в країні стало брендом політичне святенництво. Ми заявляємо, що Україна - єдина, неподільна країна, звучать гучні гасла "всі за одного". Але коли в одному з регіонів країни виникає екологічна катастрофа, усі відмовляються від допомоги. Хочу нагадати жителям міста, що саме на львівському підприємстві утилізуються використані токсичні батарейки, які збирають у Миколаєві", - цитує прес-служба мерії слова міського голови.

Читайте такожСміттєвий колапс у Львові продовжується: люди скаржаться на переповнені баки (фото)

Під час позачергової сесії міської ради, присвяченій питанню прийому львівського сміття, міський голова Сєнкевич планує звернутися до депутатів і нагадати їм, наскільки важливо для регіонів України надавати допомогу один одному.

Нагадаємо, 10 вересня Сенкевич домовився з міською владою Львова приймати сміття до 30 вересня.

Учора, 12 вересня, Миколаївський полігон ТПВ почав приймати сміття зі Львова для подальшого захоронення. У цей день міський полігон прийняв 4 автомобілі (200 куб. м) з відходами зі Львова.

Мер Миколаєва Сєнкевич назвав це тимчасовим заходом, підкресливши, що інші міста також повинні допомогти Львову з утилізацією відходів.

Сьогодні ініціативна група депутатів Миколаївської міської ради заблокувала в'їзд 4 сміттєвозів зі Львова на міський полігон твердих побутових відходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter