П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Кабмін звільнив главу "Укрекоресурсів"

Кабінет міністрів України звільнив директора Держпідприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною «Укрекоресурси» Ару Сафаряна.

Фото УНИАН
Держпідприємство "Укрекоресурси" раніше назвали корумпованим / Фото УНІАН

Відповідне розпорядження Кабміну №825-р від 12 серпня оприлюднено на сайті уряду.

«Звільнити Сафаряна Ару Кареновича з посади директора Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною за власним бажанням», - йдеться у розпорядженні.

Як повідомляв УНІАН, Кабмін призначив Сафаряна главою «Укрекоресурсів» у квітні 2014 року.

Рішення у сфері поводження з побутовими відходами повинні прийматися на місцевому рівні – експерти

У березні поточного року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив, що Кабмін скасував урядову постанову №915, яка регламентує створення державного підприємства «Укрекоресурси», що має монопольне право на утилізацію тари в країні. Таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що в діяльності цього держпідприємства присутні корупційні схеми.

Довідка УНІАН. Державне підприємство «Укрекоресурси» раніше було єдиним законним (постанова № 915 від 26.07.2001 року «Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини») суб'єктом господарської діяльності, який забезпечує організацію системи збирання, заготівлі та утилізації використаної тари, пакувальних матеріалів та відходів як вторинної сировини. «Укрекоресурси» дотує компанії, що займаються роздільним збором вторинної сировини.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку