Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

ЄБРР презентує проект з дослідження сфери поводження з побутовими відходами в Україні

Термін реалізації проекту з вивчення інвестиційної привабливості сфери поводження з побутовими відходами складе 6 місяців.

Иллюстративная фотография / Фото УНИАН
Ілюстративна фотографія / Фото УНІАН

Фахівці Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в червні презентують проект з дослідження сфери поводження з побутовими відходами в Україні та визначать можливості залучення інвестицій для сталого розвитку муніципального управління та переробки побутових відходів в Україні.

Як повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон), відповідне рішення було ухвалене 27 травня в ході зустрічі представників Мінрегіону та ЄБРР.

На Трухановому острові киян вчитимуть сортувати сміття

Згідно з повідомленням, в рамках презентації будуть представлені основні напрямки проекту, цілі та шляхи його впровадження. Відомо, що термін реалізації проекту з вивчення інвестиційної привабливості сфери поводження з побутовими відходами складе 6 місяців.

Передбачається, що у семінарі візьмуть участь представники зацікавлених центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників підприємств різних форм власності, які працюють у сфері поводження з побутовими відходами та громадських організацій.

Як повідомляв УНІАН, раніше асоціація «Український екологічний альянс» виступила з ініціативою створення комплексного механізму поводження з відходами, включає законодавче врегулювання, залучення інвестицій і розвиток соціальної відповідальності.

Кабінет міністрів України на засіданні 18 березня скасував урядову постанову №915, яка регламентує створення державного підприємства "Укрекоресурси", що має монопольне право на утилізацію тари в країні.

За оцінками Міністерства економічного розвитку і торгівлі, дане рішення дозволить лібералізувати ринок утилізації відходів та створити до 10 тис. нових робочих місць.

У Вінниці встановлять 300 контейнерів для сухих та вологих побутових відходів

Довідка УНІАН. Асоціація «Український екологічний альянс» є всеукраїнським об'єднанням організацій і компаній, основними напрямками діяльності яких є збір, знищення і переробка різних відходів, прибирання сміття, боротьба з забрудненням.

При цьому в асоціації представлені провідні підприємства-перевізники міста Києва.

Європейський банк реконструкції і розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 березня 2015 року банк взяв на себе зобов'язання по наданню сукупної суми в 10,9 млрд євро для 344 проектів в країні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку