Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Кабміну пропонують затвердити держпрограму поводження з твердими побутовими відходами

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про Державну програму безпечного поводження з твердими побутовими відходами, роздільне збирання, сортування та їх переробку.

Отходы
Уряду пропонується до 1 серпня 2015 року розробити та затвердити дану програму / УНІАН

Про це повідомляє офіційний сайт парламенту.

Згідно з текстом пояснювальної записки, завданням цього проекту є спонукання органів влади та громадян України до ощадливого використання ресурсів та очищення країни від бруду і сміття шляхом невідкладного впровадження функціонування системи обов’язкового роздільного збирання відходів та їх подальшої переробки.

За рік понад 40 мільйонів тонн електроніки викинули на смітники - ООН

Таким чином, як зазначається, пропонується Кабінету Міністрів України до 1 серпня 2015 року розробити та затвердити дану програму, яка б включала оперативне та послідовне впровадження обов’язкового роздільного збирання побутових відходів, їх сортування та переробку, підтримку органів місцевого самоврядування при запровадженні на відповідних територіях роздільного збирання сміття. Крім того, рекомендується органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо запровадження на відповідних територіях обов’язкового роздільного збирання побутових відходів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку