У Дубаї створюють мобільний притулок для постраждалих тварин

У Дубаї тварини, які постраждали в стихійних лихах, на пожежах або при інших надзвичайних ситуаціях, будуть розташовуватися в спеціально збудованому мобільному притулку.

Громадянська оборона Дубая збирається запустити спеціалізований мобільний притулок для постраждалих на пожежі і при інших обставинах тварин, повідомляють Російські Емірати.

Читайте такожУ Дубаї 80 кішок врятували від смерті стараннями українки та місцевого муніципалітету (фото) Підполковник Алі Хасан Аль Мутава, помічник директора відділу інтелектуальних послуг цивільної оборони Дубая, сказав, що новий автомобіль буде використовуватися під час аварій і пожеж в еміраті для розміщення тварин і надання їм медичної допомоги та догляду.

У транспортному засобі зможуть розміщуватися до 40 тварин одночасно. У ньому будуть знаходитися люди, які доглядають, а також всі засоби для прибирання та видалення відходів.

Підполковник Сулейман Аль Балуші, директор Департаменту з технічних питань, сказав, що проект притулку вже розроблений, а команди технічних фахівців в даний час працюють над створенням і оснащенням транспортного засобу.