Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Вчені розкрили несподіваний наслідок Великого землетрусу

Згідно з висновками фахівців, більше 300 морських видів, що мешкали біля японських берегів, мігрували до Гавайських островів і західного узбережжя Північної Америки після Великого землетрусу, що стався біля східних берегів Японії в 2011 році.

Міграція, викликана цунамі, відбувається вже протягом шести років / фото earther.com
Міграція, викликана цунамі, відбувається вже протягом шести років / фото earther.com

Група вчених із США з'ясувала, що великий землетрус, який стався біля східних берегів Японії в 2011 році, стало причиною аномальної міграції живих організмів до Північній Америці. У цьому тваринам допомогло сміття, яке було змите в океан у результаті цунамі. Стаття дослідників опублікована в журналі Science. Коротко про наукову роботу розповідає видання Gizmodo.

Згідно з висновками фахівців, більше 300 морських видів, що мешкали біля японських берегів, мігрували до Гавайських островів і західного узбережжя Північної Америки. При цьому тварини дрейфували на пляшках, шинах, кораблях, уламках і пінопласті. Міграція, викликана цунамі, відбувається вже протягом шести років.

У Неваді зоологи відкрили три нові підвиди жаб

За словами вчених, жоден з ідентифікованих видів, у тому числі молюсків, черв'яків, риб, не може перетинати великі водні дистанції самостійно. Проте в даному випадку багато хто з них виживає, розмножується і пристосовуються до нових екосистема. 35 відсотків організмів вже поширилися по тихоокеанському узбережжю США.

Теги: наслідки Великого землетрусу, міграція видів в океані

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку