Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Біля берегів ОАЕ виявлена найбільша в світі популяція індійського горбатого дельфіна

Теплі води поблизу столиці Об'єднаних Арабських Еміратів стали домом для найбільшої в світі вивченої популяції індійських горбатих дельфінів.

thenational.ae
З виявлених горбатих дельфінів у 12% були пошкоджені спинні плавці \ thenational.ae

В ході дослідження Агентством з охорони навколишнього середовища Абу-Дабі (EAD) у співпраці з Bottlenose Dolphin Research Institute (BDRI) біля берегів Абу-Дабі була виявлена рекордна з вивчених популяцій індійських горбатих дельфінів, повідомляють "Російські Емірати".

Доктор Шаїха Аль-Дахері, виконавчий директор морського сектора біорізноманіття в EAD, заявила, що відкриття є гарною новиною, додавши: "Це демонструє цінність морського біорізноманіття Абу-Дабі для всього світу, і ми несемо відповідальність за збереження цього важливого ресурсу".

 

Представники горбатих дельфінів відрізняються особливим горбом, довгим спинним плавцем і маленькими грудними плавниками. Вони виростають приблизно до 2,5 метрів і можуть важити від 100 до 139 кілограмів. Цей вид зустрічається виключно у прибережних водах Індійського океану на глибині менше 25 м. За словами Бруно Діас Лопеса, директора BDRI, який був співавтором дослідної роботи, ці дельфіни ще мало вивчені.

В Одеській області врятували трьох дельфінів, які заплили на мілководдя Дунаю (фото)"Це перший раз, коли ми маємо оцінку чисельності популяції, і це найбільше дослідження про цей вид", - сказав він.

Вчені спостерігали за 54-ма незалежними групами дельфінів чисельністю від однієї до 24-х особин. Більшість груп складалися менше ніж з 10 дельфінів. Згідно зі статистичними висновками, в Абу-Дабі налічується 701 представник індійського горбатого дельфіна.

Спостереження також виявили явні докази загроз для тварин, викликаних діяльністю людини. З виявлених горбатих дельфінів у 12% були пошкоджені спинні плавці.

Теги: горбаті дельфіни, ОАЕ горбаті дельфіни, дослідження горбатих дельфінів

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку