У Неваді зоологи відкрили три нові підвиди жаб

16:26, 25 липня 2017
Порятунок видів
615 0

Особини трьох підвидів, які знайшли зоологи, маленького розміру (до 5 см у довжину) і володіють набором індивідуальних характеристик, не властивих жодному з інших видів у регіоні.

Розміри популяцій підвидів поки невідомі / фото: ZooKeys

Вчені відкрили в американському штаті Невада три нових підвиди західноамериканської жаби, Bufo (Anaxyrus) boreas. Вони були описані в журналі Zootaxa.

Особини трьох підвидів, які знайшли зоологи, маленького розміру (до 5 см у довжину) і володіють набором індивідуальних характеристик, не властивих жодному з інших видів у регіоні. Всі вони – нічні тварини, які селяться у вологій рослинності або на мілководді. Восени вони, швидше за все, впадають в сплячку, ховаючись в нори. Шлюбний період триває з березня по червень.

Читайте також"Воскресли" два види жаб, які вважалися вимерлими

Виявити нові види вдалося за допомогою генетичного аналізу популяцій жаб, відібраних у невадській частині Великого басейну. Вони селилися у вологій місцевості, оточеній пустелею, і були відрізані від інших популяцій. За підрахунками вчених, ці види незалежно еволюціонували протягом 650 тис. років.

Розміри популяцій підвидів поки невідомі. Крім того, вони перебувають під загрозою – на території, де вони мешкають, планується побудувати геотермальну електростанцію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter