Половина біологічних видів може зникнути з лиця Землі до кінця сторіччя - вчені

14:25, 27 лютого 2017
Порятунок видів
526 0

Завдання науковців - визначити соціальні та економічні заходи, необхідні для збереження біосфери планети.

Носороги знаходяться на межі вимирання / olpejetaconservancy.org

Вже зараз на Землі на межі вимирання знаходиться кожен п'ятий біологічний вид, та якщо не вжити термінових заходів, до кінця століття їх число збільшиться до половини. Такий сценарій будуть обговорювати провідні біологи, екологи та економісти в понеділок у Ватикані на конференції з питань зникнення видів під егідою Папської Академії наук, пише The Guardian. Завдання науковців - визначити соціальні та економічні заходи, необхідні для збереження біосфери планети.

Читайте такожВ Японії вимирають мечохвости

"Жива тканина світу вислизає крізь пальці без нашої турботи", - кажуть організатори конференції.

Під загрозою вимирання опинилися тигри і носороги. Але крім них з лиця землі можуть зникнути інші, менш відомі ненауковим колам форми життя, попереджають вчені.

"Багаті західні країни викачують ресурси планети і руйнують екосистеми. Ми хочемо побудувати магістраль через Серенгеті, щоб видобути більше рідкісних мінералів для наших стільникових телефонів. Ми виловлюємо рибу з морів, руйнуємо коралові рифи, викидаємо атмосферу СО2. Ми спричинили глобальне вимирання. Питання в тому, як ми можемо це зупинити?" – говорить біолог зі Стенфордського університету Пол Ерліх, котрий виступає за регулювання народжуваності та чия участь у конференції викликала протести серед католиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter