У Росії офіційно почали продавати собачатину

14:49, 09 лютого 2017
Порятунок видів
944

Ще один крок до вирішення проблеми нестачі продовольства в Росії після введення економічних санкцій зроблений: тепер недолік польської яловичини і іспанського хамона вирішили компенсувати собачим м'ясом.

Нечаєв відкрив продаж м'яса собак породи нуреонги / sgolub.ru

Про це повідомляє російське інформагентство FlashNord-Siberia.

Належить поки не зовсім звичний для росіян бізнес підприємцю з Іркутська Олександру Нечаєвиму. За його словами, на фермі вирощуються виключно собаки азіатській породи нуреонгі - вони були спеціально виведені для вживання в їжу. Їх м'ясо в Кореї та Китаї вважається делікатесним і коштує хороших грошей.

Читайте такожВчені з'ясували музичні уподобання собак

Перша партія охолодженої собачатини, розповів Олександр Нечаєв, надійшла в продаж 29 січня і складалася з 15 тушок. Вся вона була розкуплена російськими любителями делікатесів протягом двох днів.

Правда, іркутський бізнесмен при реалізації собачатини зіткнувся з незвичайною проблемою: його групу "ВКонтакте", через яку велася торгівля, заблокувала адміністрація цієї соціальної мережі. Формальним приводом послужили "заклики до насильницьких дій",які містилися в ній, а причиною стали численні скарги зоозахисників. Втім, це рішення Олександр Нечаєв збирається оскаржити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter