На Закарпатті пес дві доби прикривав собою пораненого собаку на залізничній колії (фото, відео)

16:51, 26 грудня 2016
Порятунок видів
1047

У Закарпатській області пес дві доби не відходив від пораненої подруги, що лежала посеред залізничного перегону, грів її своїм тілом і захищав від людей.

пес дві доби прикривав собою поранену собаку на залізничному шляху / facebook.com/den.podolchak

Неподалік від села Цеглівка на залізничних коліях протягом двох днів лежали два собаки – сука і кобель. Подробиці їхньої зворушливої історії розповів у Facebook очевидець Денис Малафєєв.

Читайте такожУкраїнські волонтери знайшли новий будинок за кордоном тисячам покалічених собак (відео)

"По приїзду виявилося, що одного собаку - суку - травмовано потягом, і вона не в змозі пересуватися самостійно! Кілька спроб забрати тварину з рейок, виявилися марними, оскільки пес всіляко захищав її від нас!!! І тут я побачив, як насувається поїзд, і мені стало не по собі! Почувши сигнал машиніста, пес підійшов до суки, притиснувся і ліг поруч з нею! Обидві тварини опустили голови, притиснувши їх до землі, і поїзд проїхав!!! Хлопці, кобель це робив 2 добуи поспіль! Вдумайтеся тільки!!! Він грів її дві доби,щоб вона не замерзла, і наражав себе на небезпеку кожного разу!" - написав Малофєєв.

Пізніше він розповів, що обидва собаки, яких вдалося із допомогою куль з транквілізатором прибрати з колії, живі і отримали медичну допомогу: "переломів немає,є забої та гематоми".

Знайшлися і господарі тварин. Його звуть - Панда, а її – Люсі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter