Нова бегемотиха з київського зоопарку вже трішки "розуміє українську", але знайомство з нею переноситься через холоди

17:17, 18 жовтня 2016
Порятунок видів
373 0

Самка бегемота, яка з'явилася у столичному зоопарку на початку вересня цього року, вже трішки розуміє команди своїх українських доглядачів, однак глядачі зможуть побачити тварину лише навесні – зараз заважає холодна погода. 

Нова бегемотиха з київському зоопарку / Фото facebook.com/zoo.kiev.ua

Про це повідомили у прес-службі Київського зоопарку у своєму Facebook.

"Ми успішно закінчили перший етап з вивчення української мови. Маленька бігі освоїлась та відкликається на прості прохання наших кіперів. Українські харчі прийшлись їй до смаку, тільки за добу гіпопотам з’їдає кілограм яблук, по півтора кілограма моркви та бурячку, кілограм капусти, два кілограми зернових "мюслі" та десять кілограмів зеленої маси", - повідомляють у прес-службі зоопарку.

Повідомляється, що вага тварини вже близько 300 кілограмів, і "це не дивно, адже енергетична поживність її щоденного раціону становить майже 20 000 кКал".

Водночас у прес-службі відзначають, що знайомство відвідувачів з новою мешканкою зоопарку довелося перенести на весну через стрімке похолодання.

Крім того, з 1 березня 2017 року стартуватиме відкритий конкурс з визначення імені для бегемотихи.

Нова бегемотиха з київському зоопарку / Фото facebook.com/zoo.kiev.ua

Як повідомляв УНІАН, на початку серпня 2016 року у київському зоопарку з'явилася нова бегемотиха. Вона замінила свою відому попередницю Бресту, яка була найстарішим у світі бегемотом в неволі і померла у віці 58 років у травні цього року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter