Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Рада хоче заборонити вуличних фотографів з тваринами

Верховна Рада має намір заборонити надання фотопослуг із використанням тварин у населених пунктах.

/ facebook.com/ulia.himerik
Вуличних фотографів хочуть заборонити / facebook.com/ulia.himerik

Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це йдеться в ухваленому в першому читанні законопроекті №3445, яким вносяться зміни до деяких законодавчих актів щодо охорони фауни та флори згідно з міжнародними угодами.

За це рішення проголосували 256 із 347 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом вносяться зміни до закону «Про тваринний світ», відповідно до яких для добування об’єктів тваринного світу забороняються виготовлення, збут, застосування газу, струму, диму, холодної метальної, пневматичної зброї, пасток, приладів нічного бачення, у тому числі тепловізорів.

Крім того, передбачається заборона використання тварин як мішеней під час навчань у стрільбі або в змаганнях зі стрільби.

У зоопарку під Києвом ледь не помер ведмідь, якого відвідувачі нагодували своєю їжею

Відповідно до законопроекту, регулювання чисельності тварин, які мешкають у населених пунктах, крім хатніх мишей, пацюків та безхребетних, фізичним особам забороняється.

Законопроектом забороняється використання на полюванні набоїв зі свинцевим шротом в зонах санітарної охорони джерел питної води та об’єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що належать до джерел питного водопостачання.

Також забороняється у природних заповідниках і заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних парків, регіональних ландшафтних парків відстріл та відлов бродячих собак і котів, сірих ворон.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку