Рада хоче заборонити вуличних фотографів з тваринами

13:32, 04 жовтня 2016
Порятунок видів
379 0

Верховна Рада має намір заборонити надання фотопослуг із використанням тварин у населених пунктах.

/ facebook.com/ulia.himerik

Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це йдеться в ухваленому в першому читанні законопроекті №3445, яким вносяться зміни до деяких законодавчих актів щодо охорони фауни та флори згідно з міжнародними угодами.

За це рішення проголосували 256 із 347 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом вносяться зміни до закону «Про тваринний світ», відповідно до яких для добування об’єктів тваринного світу забороняються виготовлення, збут, застосування газу, струму, диму, холодної метальної, пневматичної зброї, пасток, приладів нічного бачення, у тому числі тепловізорів.

Крім того, передбачається заборона використання тварин як мішеней під час навчань у стрільбі або в змаганнях зі стрільби.

Читайте такожУ зоопарку під Києвом ледь не помер ведмідь, якого відвідувачі нагодували своєю їжею

Відповідно до законопроекту, регулювання чисельності тварин, які мешкають у населених пунктах, крім хатніх мишей, пацюків та безхребетних, фізичним особам забороняється.

Законопроектом забороняється використання на полюванні набоїв зі свинцевим шротом в зонах санітарної охорони джерел питної води та об’єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що належать до джерел питного водопостачання.

Також забороняється у природних заповідниках і заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних парків, регіональних ландшафтних парків відстріл та відлов бродячих собак і котів, сірих ворон.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter