СІТЕЅ заборонила міжнародну торгівлю сірими африканськими папугами

23:52, 02 жовтня 2016
Порятунок видів
302 0

В ПАР делегати конференції Конвенції про торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (СІТЕЅ), проголосували за заборону міжнародної торгівлі африканськими сірими папугами.

REUTERS

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) привітав це рішення, назвавши його "гігантським кроком вперед" у справі захисту рідкісних видів птахів, пише Російська служба Бі-Бі-Сі.

Африканські сірі папуги (жако) відомі своїм умінням майстерно імітувати людську мову, а тому їх охоче купують в якості домашніх птахів.

Читайте такожБіологи пояснили унікальні здібності папуг

В останні роки популяція жако різко скоротилася через процвітаюче браконьєрство, а також через поступове знищення лісів Західної Африки - їх природного середовища існування.

Конвенцію про торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, підписали майже 200 країн світу.

Вона передбачає різні заходи захисту для понад 5 тисяч видів тварин і 30 тисяч рослин.

17-а за рахунком конференція СІТЕЅ продовжить роботу в Йоганнесбурзі до 5 жовтня.

Раніше УНІАН повідомляв, що в США помер найстаріший у світі рожевий какаду по кличці Куки. Він мешкав у Брукфілдському зоопарку під Чикаго (штат Іллінойс) з 1934 року і завжди був улюбленцем його відвідувачів. Папузі було 83 роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter