Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

WWF відкрив сайт з прямою трансляцією з лежбища нерпи у Фінляндії. Кількість зацікавлених здивувала фонд

Всесвітній фонд дикої природи WWF відкрив сайт, на якому йде пряма трансляція з лежбища сайменської нерпи. Камера встановлена на скелі, на якій нерпи люблять грітися в сонячну погоду.

moya-planeta.ru
Всього за кілька днів сайт зібрав приблизно 225 тис. переглядів / moya-planeta.ru

Таким чином, за допомогою камери можна цілодобово спостерігати за життям нерпи, повідомляє yle.fi. Всього за кілька днів сайт зібрав приблизно 225 тис. переглядів. Така популярність прямої трансляції здивувала представників фонду.

У Фінляндії радять не використовувати снігоходи, щоб не потурбувати нерп

"Ми припускали, що люди можуть цим зацікавитися, але коли у п'ятницю вранці нерпа припливла і лягла на скелю, кількість глядачів різко збільшилася. Це стало для нас приємним сюрпризом", - говорить представник прес-служби фонду Йоонас Фрітце.

Ідея встановити камеру почалася з того, що дослідники Університету Східної Фінляндії захотіли вивчити всі 320 особин сайменської нерпи. Для цього в регіоні озера Саімаа були встановлені десятки фотоапаратів, за допомогою яких було ідентифіковано близько 200 нерп.

"Після цього ми і подумали, чому б не встановити камеру з прямою трансляцією, раз ми тепер знаємо багато місць, де нерпи люблять проводити свій час", - сказав він.

Поряд з дослідницькою роботою Фонд дикої природи хоче показати простим людям життя тварин, які знаходяться під загрозою зникнення.

"Звичайно, ми сподіваємося на те, що люди будуть більше знати про нерп і захочуть брати участь в їх захисті і, наприклад, відмовляться від риболовлі з допомогою сіток. Саме лов риби сітками являє найбільшу загрозу для сайменської нерпи", - зазначив Йоонас Фрітце.

Камера буде показувати лежбище нерпи до кінця червня. З середини літа нерпи проводять більшу частину часу у воді.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку