У кенійському заповіднику отруїли левів з циклу фільмів "Щоденник великої кішки"

19:18, 08 грудня 2015
Порятунок видів
217 0

У кенійському заповіднику Масаї-Мара невідомі отруїли 8 левів, які були героями документальних фільмів ВВС під назвою "Щоденник великої кішки".

www.resimsi.com

Одна з хворих тварин - 17-річна самка Бібі - померла, ще трьох представників прайду зараз намагаються знайти, є ймовірність, що вони теж загинули, повідомляє Lenta.ru з посиланням на видання All Africa.

Читайте такожЗоопарк Лондона запросив бажаючих повечеряти й переночувати у вольєрі з левом

Відвідувачі заповідника і гіди виявили, що леви хворі, у вівторок вранці. Вони відразу ж повідомили про це владі міста Нарок, у Службу охорони дикої природи Кенії (KWS), а також в благодійну організацію. Прибулі на місце ветеринари зафіксували, що 8 дорослих особин ледве пересуваються, падають і відчувають проблеми з диханням. На думку фахівців, причиною хвороби левів став пестицид карбофуран.

У KWS повідомили, що вже арештовані троє підозрюваних. Їм загрожує великий штраф або довічне ув'язнення за спробу умертвіння тварин, що належать до вимираючого виду.

Перший фільм з серії "Щоденник великої кішки", які знімалися в заповіднику Масаї-Мара протягом багатьох років, був представлений на ВВС в 1996 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter