Greenpeace: Російські військові проводять навчання у заповіднику, де мешкають зникаючі види тварин

21:15, 27 серпня 2015
Порятунок видів
1218 0

У навчаннях беруть участь до 6 тисяч військових, у програмі демонстрація понад 700 одиниць техніки, у тому числі танків.

Иллюстративная фотография / mil.ru

У Ульяновської області РФ на території проектованого національного парку і нинішнього заказника проводяться масштабні військові навчання з тисячами військовослужбовців, 170-тонними поромами і танками, повідомляє Greenpeace.

У навчаннях беруть участь до 6 тисяч військових, у програмі демонстрація понад 700 одиниць техніки, у тому числі танків.

Greenpeace зазначає, що за законом це не може відбуватися на території заказника.

"Режим охорони цього заказника прямо забороняє все, що може порушити ґрунтовий покрив. Грінпіс направив звернення до Головної військової прокуратури з проханням припинити порушення закону при проведенні навчань", - йдеться в повідомленні.

Читайте такожВчені б'ють на сполох: з Арктики можуть зникнути сигові види риб

Крім того, заказник ще у 2013 році мав отримати більш високий статус охорони – національного парку. Парку досі немає, а тепер його території загрожують масштабні військові навчання.

Активісти зазначають, що на території заказника живе багато рідкісних тварин: вісім видів рослин і три види птахів – беркут, орел-могильник і білохвіст – занесені до Червоної книги Росії. Ще сім видів включено до Червоного списку рідкісних і зникаючих на території Ульяновської області.

Відповідно до законодавства Росії, дії, які можуть призвести до руйнування місць існування червонокнижних видів, не допускаються.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter