Біля берегів Австралії помітили вкрай рідкісного білого кита (фото, відео)

12:35, 10 серпня 2015
Порятунок видів
1648 0

Біля берегів Квінсленда (Австралія) в понеділок вранці був помічений дуже рідкісний білий горбатий кит, відомий як Мігалу.

Seven News

Як повідомляє Seven News, кіт був помічений спостерігачами з вертольота. Якщо підтвердиться, що це і правда Мігалу, - це буде перший випадок в історії, коли кита вдалося побачити з такої близької відстані.

За даними департаменту навколишнього середовища Квінсленда, Мігалу вперше був помічений в 1991 році. Протягом багатьох років білого горбатого кита бачили в різних місцях по всій Австралії. Є навіть Твіттер, присвячений міграції Мігалу. Однак, як зазначив Оскар Пітерсон, який захоплюється вивченням Мігалу з 90-х років, отримані в понеділок знімки, не зовсім переконливі.

Читайте такожВ Австралії зловили рідкісну гігантську акулу

"Отримані фотографії непереконливі. Він здається дуже яскраво-білим, в той час як минулого року він був з жовтуватим відтінком", - зазначає дослідник Петерсон.

Мігалу відомий як єдиний повністю білий горбатий кит на планеті. У перекладі з діалекту аборигенів Квінсленда, "Мігалу" означає "Білий друг". Його звичайне середовище проживання – район Великого Бар'єрного рифу, але кіт щорічно пливе годуватися крілем (дрібними морськими рачками) у водах Антарктики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter