Західноафриканських левів назвали видом, який знаходиться на межі зникнення

18:47, 28 червня 2015
Порятунок видів
472 0

Міжнародний союз охорони природи включив популяцію левів у Західній Африці до списку видів, які знаходяться на межі зникнення.

Львы вымирают в связи с сокращением среды обитания

Про це повідомляє Lb.ua з посиланням на організацію.

"Незважаючи на успішні охоронні дії в Південній Африці, лев залишається в списку вразливих видів за рахунок зниження чисельності в інших регіонах. Західноафриканська субпопуляція включена до списку видів, які знаходяться на межі зникнення. Швидке зниження чисельності також зафіксовано у Східній Африці - історичному середовищі лева", - зазначає організація.

Леви вимирають в зв'язку зі скороченням середовища існування, зменшенням видобутку в результаті конкуренції з боку людини. Крім того, людина вбиває і самих львів, в тому числі для використання кісток хижаків і інших частин тіла в традиційній медицині.

Читайте такожУ WWF заявили про загрозу вимирання лосося в Росії

До списку вразливих видів потрапила африканська золота кішка, а новозеландський морський лев переведений з класу уразливих до класу вимираючих.

В цілому, за підрахунками МСОП, під загрозою зникнення, на сьогодні знаходяться 22784 види флори і фауни. 85% з них страждають через скорочення середовища проживання або його погіршення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter