Влада Ізраїлю заборонила гужовий транспорт у всіх містах країни

19:52, 22 червня 2015
Порятунок видів
565 0

Радник міністра транспорту зазначила, що тварини у візках не отримують потрібного медичного догляду та необхідного харчування.

segodnya.co.il

Ізраїльська влада заборонила використання гужового транспорту у всіх містах країни, остаточно вигнавши з вулиць колоритні вози лахмітників — головних експлуататорів коней та ослів.

Радник міністра транспорту Зінаїда Ройтман пояснила рішення, що набрало чинності в неділю, в першу чергу турботою про тварин, передає РИА Новости.

"Зазвичай лахмітники орендують гужовий транспорт за мізерні суми — набагато дешевше, ніж обходилося б утримання автомобіля. Тварини не отримують потрібного медичного догляду, необхідного харчування та належних умов утримання і вмирають в результаті повного виснаження", — сказала вона.

Читайте такожУ США заборонили проводити медичні досліди над шимпанзе

Проїзд гужового транспорту заборонений по всім міським і міжміським трасам. На сільську місцевість заборона не поширюється. "Рух возів або карет буде також можливий в туристичних цілях, однак тільки з дозволу, виданого місцевими органами влади", — додала співрозмовниця агентства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter