Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Близько 400 жителів Нікарагуа пробігли крос разом зі своїми собаками (фото)

Організатори зазначають, що завдяки "Собачим кросам", в нікарагуанській столиці помітно зменшилася кількість власників, які кидають собак на вулиці.

facebook.com/zoologiconacional
Мешканці Нікарагуа пробігли крос разом зі своїми собаками / facebook.com/zoologiconacional

Незвичайний пробіг здійснили сотні нікарагуанців, які присвятили свою акцію захисту собак. Близько 400 жителів столиці країни разом зі своїми чотириногими вихованцями пробігли дистанцію 10 км по пересіченій місцевості, передає ТАСС.

Під час "Собачого кросу", який вже вдруге проводиться у Манагуа, його учасники змагалися в різних категоріях і намагалися якомога швидше подолати складну дистанцію, в той час як організатори пробігу збирали кошти на потреби Національного зоосаду Нікарагуа.

Зоопарк Торонто збирається виробляти електроенергію з екскрементів тварин

Проведення подібних заходів сприяє вихованню у населення любові до домашніх тварин, зокрема, собак, а також правильного догляду за ними.

За словами організаторів, завдяки "Собачим кросам", в нікарагуанській столиці помітно зменшилася кількість власників, які кидають чотириногих друзів на вулиці. У свою чергу, представники адміністрації Національного зоосаду повідомили, що під час таких пробігів їм вдається зібрати додаткові кошти на поточні витрати. В даний час зоопарк отримує лише 50% фінансування, необхідного протягом року, і пожертвування громадян вважаються вельми доречними.

facebook.com/zoologiconacional
facebook.com/zoologiconacional
facebook.com/zoologiconacional
facebook.com/zoologiconacional

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку