У Росії розповіли про стан амурських тигрів після зими, випущених на Далекому Сході

09:00, 24 квітня 2015
Порятунок видів
131 0

Вчені за результатами моніторингу за 6 тиграми, випущеними на волю на Далекому Сході, встановили, що всі вони благополучно пережили зиму, а 5 з них успішно реабілітувалися в дикій природі.

wikimedia.org

Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на спільний звіт фахівців Інституту проблем екології та еволюції ім. А. Н. Северцова РАН і суспільства збереження диких тварин і працівників Спецінспекції "Тигр".

"Ймовірно, що 5 з 6 повернутих у природу тигрів будуть відповідати всім критеріям успішної реабілітації. Всі тигри в перші два місяці після повернення в природу продемонстрували здатність успішно полювати на диких тварин, всі тигри в цілому трималися подалі від людей, домашніх тварин і населених пунктів. Всі тигри благополучно пережили зиму 2014-2015 років", - йдеться в звіті учених.

Читайте такожАмурські тигри біжать з Росії: Устін пішов у Китай вслід за путінським Кузею

Для отримання інформації про активність тигрів, характер їх переміщень і про розмноження необхідно подальше спостереження за ними в найближчому майбутньому. Успішне розмноження буде остаточним доказом того, що в Приамур'ї відбувається відновлення популяції амурського тигра.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter