Високий рівень забруднення повітря у Києві утримається до 21 серпня

14:41, 19 серпня 2017
Зменшення викидів
236 0

Високий рівень забруднення повітря в столиці фіксується з початку серпня.

фото УНІАН

У столиці зафіксовано високий рівень забруднення повітря, що утримається до 21 серпня.

Читайте такожУ Києві перевищено рівень забруднення повітряЯк повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Києві, з 16 серпня у місті спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

Протягом 17-18 серпня рівень забруднення формальдегідом досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах: Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, вулиці Довженка.

Рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових ГДК в районах: Бессарабської та Деміївської площ, вулиць Довженка, Попудренка, Каунської.

Перевищення максимальних значень ГДК оксидом вуглецю - 1-2,4 в районах: Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, Оболонського проспекту, вулиці Довженка.

Такі метеорологічні умови, за прогнозом гідрометцентру (антициклональний характер погоди, висока температура повітря, слабкий вітер у приземному шарі) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в Києві до 21 серпня.

Як повідомляв УНІАН, високий рівень забруднення повітря у столиці фіксується з початку серпня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter