Макрон привітав наміри України дотримуватися Паризької кліматичної угоди

15:23, 26 червня 2017
Зменшення викидів
251

Угоду про зміну клімату було укладено 12 грудня 2015 року на Конференції ООН стосовно глобальних кліматичних змін.

Макрон підтримав залучення України до виконання Паризької кліматичної угоди / фото УНІАН

Президент Французької Республіки Еммануель Макрон вітає наміри України дотримуватися положень угоди про зміну клімату, узгодженої в Парижі у 2015 році.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Парижі.

"Я хочу підтримати залучення України до виконання Паризької кліматичної угоди щодо захисту довкілля", - зазначив Макрон.

"Я пам'ятаю, що ви ратифікували цю угоду раніше за Францію, і ми дійсно бачимо ваше бажання здійснювати ці реформи. І ми сподіваємося, що це все конкретизується в реальних ініціативах", - додав президент Франції.

Читайте такожТрамп скасував план Обами по боротьбі з глобальним потеплінням

Довідка УНІАН. Угоду про зміну клімату було укладено 12 грудня 2015 року на Конференції ООН стосовно глобальних кліматичних змін. 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку документ підписали 175 країн, серед яких і Україна.

Угодою передбачено зобов'язання з обмеження викидів парникових газів з метою запобігання підвищенню температури повітря на планеті до кінця ХХІ століття у межах двох градусів за Цельсієм порівняно з рівнем доіндустріальної епохи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter