Активісти з Німеччини, Нідерландів та Бельгії об’єдналися у "живий ланцюг" протесту проти АЕС

19:32, 25 червня 2017
Зменшення викидів
210 0

Демонстранти закликали негайно припинити роботу атомних реакторів «Тіанж-2» та «Дул-3»

Люди вишикувалися на перехресті кордонів Німеччини, Нідерландів та Бельгії / фото dw.com

Активісти з Німеччини, Нідерландів та Бельгії об’єдналися сьогодні у «живий ланцюг» і вимагають негайно закрити два реактори атомних електростанцій у Бельгії.

Як передає Deutsche Welle, «живий ланцюг» протесту об'єднав опонентів використання ядерної енергії з трьох країн, які вийшли на акцію проти роботи бельгійських АЕС у Тіанжі та Дулі.

Вони вишикувалися на перехресті кордонів Німеччини, Нідерландів та Бельгії, вимагаючи закриття реакторів. За даними організаторів акції, на маніфестацію прийшли близько 50 тисяч осіб.

Читайте такожКабмін схвалив зміни в програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС

Демонстранти закликали негайно припинити роботу атомних реакторів «Тіанж-2» та «Дул-3» з міркувань безпеки. Повідомляється, що в обох установках є проблеми через наявні мікротріщини.

«Живий ланцюг» простягнувся на відстань близько 90 км від АЕС «Тіанж» у бельгійському Юї через Льєж та Нідерланди до німецького Аахена.

Нагадаємо, що міський регіон Аахена позивається проти бельгійської АЕС у Тіанжі, якій вже понад 30 років. Водночас у низці країн Європи, зокрема, у Німеччині, Франції та Швейцарії діють програми щодо поступової відмови від атомної енергетики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter