Єврокомісія оштрафувала на 68 млн євро компанії з утилізації акумуляторів

14:40, 08 лютого 2017
Зменшення викидів
144 0

Європейська комісія оштрафувала три компанії на загальну суму 68 млн. євро за картельну змову з порушенням антимонопольного законодавства ЄС.

Компанії з утилізації купують використані автомобільні акумулятори  / stinger-acc.ru

Про це повідомляє "Європейська правда", посилаючись на сайт Єврокомісії.

З 2009 по 2012 року чотири переробних підприємства взяли участь у змові для встановлення фіксованих цін на купівлю використаних свинцево-кислотних автомобільних акумуляторів в Бельгії, Франції, Німеччини та Нідерландах.

У змові брали участь компанії Campine (Бельгія), Eco-Bat Technologies (Британія), Recylex (Франція) і Johnson Controls (США). Американська компанія уникла штрафних санкцій, оскільки допомогла розкрити змову.

Читайте такожФранцузька компанія розробляє електричний літак

Компанії з утилізації купують використані автомобільні акумулятори (від автомобілів, фургонів і вантажівок) у перекупників брухту або збирачів брухту.

Переробні підприємства розбирають свинцеві акумулятори і потім продають перероблений свинець, в основному виробникам батарей, які використовують його, щоб зробити нові автомобільні акумулятори.

На відміну від більшості картелів, в яких компанії вступають у змову, щоб підвищити свої відпускні ціни, чотири переробні компанії вступили в змову з метою зниження покупної ціни, що встановлювалася для продавців брухту.

В Єврокомісії вважають, що це порушує нормальне функціонування ринку і перешкоджає конкурування за ціною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter