Держекоінспекція оштрафувала харківське підприємство на 30 тисяч гривень за забруднення атмосфери

13:15, 09 серпня 2016
Зменшення викидів
300 1

У третьому кварталі 2016 року Держекоінспекція провела планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ "Востпак", що спеціалізується на виробництві гофрованого паперу, картону та тари з них. 

REUTERS

Як зазначає прес-служба Державної екологічної інспекції України, під час перевірки  з’ясувалося, що підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел до атмосферного повітря без відповідного на це дозволу.

За даними лабораторних досліджень у викидах були наявні такі речовини як діоксин азоту, оксид вуглецю, сажа та ін. Такі дії ТОВ "Востпак" є порушенням ст. 11 ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".

Читайте такожЕкологи заявили про початок відновлення озонового шару Землі

На підставі цього, згідно затвердженої методики, Держекоінспекція  розрахувала заподіяний матеріальний збиток державі в сумі 31 тис. 169 грн. Наразі підприємству пред’явлено претензію з пропозицією добровільно відшкодувати завданий збиток.

Зазначимо, згідно з повідомленням на сайті компанії ТОВ "Востпак" – її виробничі активи зосереджені у Харківській області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter