Рівень забруднення повітря в Дніпропетровській області тепер можна дивитися в режимі онлайн

18:21, 07 липня 2016
Зменшення викидів
809 0

У Дніпропетровській області презентували екологічний сайт, за допомогою якого можна отримати інформацію про метеостанції, заводи, звалищах, еко-парки і на пляжі.

Днепропетровск / nf.dp.ua

Як повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної держадміністрації (ОДА), новий ресурс eco.dp.gov.ua дозволяє побачити так званий «екопаспорт точки» - інформацію про забруднення повітря, води і землі, дані про підприємства, які найбільше впливають на стан екології в конкретній зоні, перелік найближчих місць для відпочинку та пунктів утилізації сміття. Сайт наповнили корисними даними і зробили максимально простим і зрозумілим не лише для екологів, а й для звичайних людей.

«Дніпропетровщина - пілотний регіон України в екореформах. Ми першими впровадили екологічні адмінпослуги онлайн, спільно з IT-волонтерами розробляємо унікальний екосайт. Кожному жителю області буде доступна інформація про стан екології в різних точках регіону. У відкритому онлайн доступі - дані про обсяги викидів кожного з підприємств області. Раніше така інформація була закрита для людей. У майбутньому досвід регіону застосують по всій країні», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Найближчим часом оцінити переваги унікального екосайту зможуть власники смартфонів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter