У NASA виявили раніше невідомі джерела забруднення атмосфери

00:09, 03 червня 2016
Зменшення викидів
568 0

Дослідники у США і Канаді виявили 39 нових джерел забруднення атмосфери. Це вдалося зробити з використанням нового методу на основі супутникових спостережень. 

REUTERS

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA).

Незареєстрованими джерелами викидів двоокису токсичної сірки є вугільні електростанції, металургійні комбінати і нафтогазові родовища на Близькому Сході, у Мексиці та Росії. Це виявили під час аналізу супутникових даних з 2005 по 2014 рік, зазначається у заяві NASA.

Читайте такожВчені дізналися причину кисневої катастрофи на Землі

За інформацією NASA, аналіз також засвідчив, що супутникові оцінки викидів були вдвічі чи втричі вищими, ніж повідомлялося у відкритих джерелах цих регіонів.

Нова комп’ютерна програма, а також поліпшення у процесі обробки супутникових спостережень, допомогли дослідникам NASA виявити раніше невідомі джерела забруднення навколишнього середовища.

Дослідники також виявили місцезнаходження 75 природних джерел діоксиду сірки у вигляді сплячих вулканів, які повільно випускають токсичні гази. Багато вулканів перебувають у віддалених місцях і не контролюється, тому супутникові дані є першими відомостями, які дозволяють забезпечити регулярну щорічну інформацію про ці вулканічних викидах, зазначають у NASA.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter