Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Пожежа на нафтобазі під Києвом: Мінекології оприлюднило результати експертизи

Показники забруднення ґрунтів та ґрунтових вод в радіусі до 2,5 км від місця пожежі не перевищують показників фонового забруднення.

REUTERS
REUTERS

Результати експертизи показали, що забруднення не вийшло за межі нафтобази БРСМ під Васильковом, на якій сталася пожежа 8 червня і тривала кілька днів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства екології України.

"Забруднення не вийшло за межі території нафтобази, окрім вірогідного (розрахункового, але не зафіксованого) забруднення високих шарів атмосфери, яке не вплинуло безпосередньо на територію навколо нафтобази. За сприятливих погодних умов основна маса продуктів згоряння, які потрапляли в повітря під час пожежі, була розсіяна у високих шарах атмосфери", - йдеться у звіті.

Пожежа на нафтобазі під Києвом забруднила шкідливими речовинами 15-кілометрову зону - експерт

Показники забруднення ґрунтів і ґрунтових вод в радіусі до 2,5 км від місця пожежі не перевищують показників фонового забруднення, повідомляє Мінекології з посиланням на дослідження лабораторій системи Eurofins в Німеччині.

Експертиза показала, що територія, на яку вплинула пожежа, екологічно безпечна.

Як повідомляв УНІАН, пожежа на нафтобазі у Васильківському районі Київської області спалахнула 8 червня і тривала кілька днів. Загинули 5 людей, ще 15 постраждали.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку