Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Щодня брудне повітря вбиває 4000 жителів Пекіна

Вчені опублікували невтішні дані для всіх жителів і гостей китайської столиці. Провести один день на вулицях Пекіна рівносильно 40 викуреним сигаретам.

REUTERS
REUTERS

Щодня в столиці Китаю від брудного повітря вмирають 4000 осіб, пише "Моя планета" The Daily Mail. Влада занепокоїлися проблемою забруднення повітря в 2012 році і поставили на території всієї країни 1500 станцій, які збирають дані про рівень забруднення щогодини. Автори доповіді вказують, що повітря в Пекіні забруднене через віддалені виробництва. Особливо сильний вплив робить промислова зона Шицзячжуан, розташована в 280 км на південний захід від столиці.

Мешканці постраждалого від вибуху Тяньцзіня повідомили про отруйну піну на вулицях

Згідно з даними Світового банку рівень мікрочастинок PM2,5, що осідають в легенях і викликають різні захворювання (починаючи з серцевих нападів і закінчуючи астмою і раком), в Пекіні втричі перевищує норматив Всесвітньої організації охорони здоров'я - він становить 25 мкг на 1 куб. м. У Китаї цей показник досягає 73 мкг на 1 куб. м, більше тільки в ОАЕ - 80 мкг. В США цей показник дорівнює 13 мкг.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку