Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Є небезпека підвищення рівня радіації у Донецьку через вибух на заводі хімвиробів - екологи

Радіаційний фон у Донецьку може бути підвищеним через вибух на Казенному заводі хімічних виробів 16 червня, оскільки там зосереджене сховище ядерних відходів.

vk.com
Це вже третій вибух на заводі хімвиробів / vk.com

Про це повідомив перший заступник директора державного підприємства "Східноукраїнський екологічний інститут" Дмитро Аверін, передає "Остров".

"Достовірно невідомо, що там (на заводі хімвиробів у Донецьку – ред.) відбулося насправді. Це вже третій вибух на цьому заводі. Саме на цьому заводі зосереджене одне зі сховищ радіактивних відходів Міністерства оборони України", - повідомив експерт.

При цьому він вважає, що існує ймовірність руйнування цього сховища.

Радіаційний фон у Києві в нормі - ДСНС

Крім того, повідомив він, на підконтрольній бойовикам території Донбасу ніхто не займається моніторингом навколишнього середовища, тому якщо там і є підвищений фон радіації, люди про це можуть і не знати.

"Достовірної інформації про руйнування підприємств, про екологічну ситуацію на окупованих територіях, на жаль, зараз немає. Проблема дуже серйозна, вона на межі екологічної катастрофи", - резюмував експерт.

Раніше УНІАН повідомляв, що потужний вибух пролунав увечері 16 червня в Куйбишевському районі Донецька у зоні казенного заводу хімвиробів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку