Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Уряд підтримав проект з вдосконалення захоронення радіоактивних відходів

Під час засідання Кабінету Міністрів України Урядом було ухвалено рішення щодо внесення змін до проекту ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами».

antikor.com.ua
Уряд підтримав  зміни до проекту закону із вдосконалення систем класифікації радіоактивних відходів в Україні/ antikor.com.ua

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак впевнений, що підтримка  проекту закону дасть  можливість у десять разів зменшити  вартість захоронення радіоактивних відходів на території України, повідомляє прес-служба відомства.

Мінекології представило перший варіант стратегії поводження з відходами

За словами Остапа Семерака, внаслідок  Чорнобильської катастрофи на території України утворилась велика кількість радіоактивних відходів, які потребують перезахоронення  і несуть екологічну загрозу для життя та здоров’я людей.

«Для захоронення всіх наявних у країні радіоактивних відходів, з яких 98% - чорнобильського походження, відповідно до чинного законодавства необхідно фінансування в обсязі близько 750 млрд. гривень. Зрозуміло, що на даний момент забезпечити відповідне фінансування вкрай складно. Тому було розроблено проект закону, яким пропонується вдосконалити систему класифікації радіоактивних відходів в Україні»,- зазначив Міністр.

Теги: відходи, екологія, радіація

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку