Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

Швейцарці на референдумі відкинули ініціативу про дострокове закриття атомних станцій

Ініціатива Партії "зелених" про повне відключення АЕС до 2029 році відкинута на референдумі більшістю кантонів і напівкантонів.

Фото УНІАН
Швейцарія провела референдум про дострокове закриття АЕС / Фото УНІАН

Ініціативу про прискорений вихід Швейцарії з атомної енергетики відкинуто на проведеному в країні загальнонаціональному референдумі. 

Про це повідомило Швейцарське радіо і телебачення (RTS).

В Україні тестують систему, що імітуює аварії на АЕС

Проти пропозиції Партії "зелених" про закриття всіх п'яти швейцарських АЕС до 2029 року проголосувала більшість громадян країни, передає ТАСС.

"Атомні станції будуть функціонувати до тих пір, поки це можливо. Ініціатива Партії "зелених" про їх повне відключення до 2029 році відкинута на референдумі більшістю кантонів і напівкантонів", - зазначає RTS. Хоча підрахунок голосів ще не завершено, його підсумки вже не можуть вплинути на остаточний результат.

У Швейцарії відбувся загальнонаціональний референдум на тему "Про поетапну відмову від ядерної енергії". Партія "зелених" закликала обмежити термін експлуатації існуючих у країні п'яти АЕС 45 роками і не будувати нових. Це означало б, що вже наступного року довелося б закрити три станції, четверту - у 2024 році, а в 2029 році в країні не має залишитися жодної АЕС.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку