У джунглях Амазонки відкрили майже 400 нових видів тварин і рослин

11:14, 31 серпня 2017
Природні ресурси
1080 0

Проте багатьом із них загрожує вимирання через урядовий план з гірничо-видобувних робіт у Бразилії.

www.natureflip.com

У 2014 і 2015 роках дослідники відкрили 381 новий вид рослин і тварин у джунглях Амазонки. Про це повідомили представники Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) в бразильському Сан-Паулу, передає "Німецька хвиля". Зокрема, йдеться про відкриття 216 нових видів рослин, 93 видів риб, 32 видів амфібій, 19 видів рептилій і 18 нових видів ссавців. "Ми досі маємо прогалини у знаннях про Амазонку", - заявив Фернандо Паім з бразильського "Інституту Мамірауа".

Читайте такожБасейну Амазонки напророкували швидке знищенняЗагалом у цьому регіоні за останні 17 років було виявлено близько 2 тис. нових видів. Збирати дані про тварин дослідникам допомагає місцеве населення.

WWF використав дані дослідження для того, щоб привернути увагу громадськості до гірничо-видобувного проекту, що його уряд Бразилії планує реалізувати саме в районі, де відкрили нові види риб. Водночас із представленням нових відкриттів суд у столиці Бразилії виснував, що урядове рішення має пройти схвалення парламенту.

Джунглі Амазонки вважаються зоною з найбільшим рівнем біорізноманіття в світі. 60% територіЇ регіону припадають на Бразилію. Близько п'ятої частини площ тропічних лісів втрачено через вирубку. Науковці бояться, що ще більші території можуть бути втрачені через глобальні кліматичні зміни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter