Сальвадор першим у світі заборонив видобуток металів

15:19, 28 квітня 2017
Природні ресурси
465

Новий закон покликаний захистити жителів сільської місцевості від проектів із видобутку металів, які загрожують їхнім землям.

Багато країн Латинської Америки мають прибуток за рахунок експорту мінералів / rostec.ru

Сальвадор став першою державою, що заборонила видобуток металів на своїй території. Тепер закон забороняє «пошук, видобуток або оброблення металевих мінералів в Сальвадорі». Про нововведення повідомляється на порталі Phys.Org.

«Прийняття цього закону було необхідно у світлі розвитку індустрії, яка не приносить користі суспільству, але призводить до серйозних забруднень навколишнього середовища і водних ресурсів», - вважає президент Екологічного блоку Сальвадора.

Читайте такожЗалізна руда з початку року подорожчала майже в два рази

Багато країн Латинської Америки мають прибуток за рахунок експорту мінералів, але місцеві спільноти скаржаться на ризики для навколишнього середовища, викликані токсичними металами, використовуваними в процесі. Новий закон покликаний захистити жителів сільської місцевості від проектів з видобутку металів, які загрожують їхнім землям.

Канадська організація MiningWatch, яка стежить за гірничодобувною промисловістю, сподівається, що прийняте в Сальвадорі рішення стане прикладом і для інших країн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter