На Закарпатті розширять територію трьох національних природних парків

16:59, 02 березня 2017
Природні ресурси
125 0

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що буде розширено територію трьох національних природніх парків на Закарпатті.

Україна поступово переходить на європейські норми збереження природи / УНІАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінприроди, про це він сказав, коментуючи рішення Закарпатської облдержадміністрації щодо розширення території національних природних парків на 23254,3 га.

Він висловив переконання, що, збільшуючи природо-заповідні території, Україна поступово переходить на європейські норми збереження та розвитку національних природних багатств.

Зокрема, до програми розширення увійшли національні природні парки «Синевир», «Зачарований край» і «Ужанський».

Читайте такожМінекології пропонує розширити "Букові праліси Карпат"

За словами міністра, необхідні документи для підготовки відповідних проектів указів президента України вже направлено до Міністерства екології та природних ресурсів.

«Розширення територій національних парків на Закарпатті - лише початок великої роботи з розширення природно-заповідного фонду. Наразі черга за прийняттям аналогічних рішень в своїх областях за Івано-Франківською та Чернівецькою облдержадміністраціями», - зазначив Семерак.

У відомстві нагадали, що в рамках проекту «Збереження карпатських пралісів» у Карпатському регіоні особливо цінні природні ділянки, у тому числі пралісові, включено до складу національних природних парків. Впровадження цього проекту здійснюється за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

Як заявляв Семерак, за збереженням природи під час військових навчань у нацпарках і заповідниках буде стежити спеціальна робоча група.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter