Над двома австралійськими штатами нависла загроза навали мишей

10:36, 17 січня 2017
Природні ресурси
242

Австралійські вчені попередили, що весняні дощі створили ідеальні умови для інтенсивного росту популяції мишей в основних зернових районах країни.

Розстріл відвідувачів нічного клубу в Стамбулі: влада розповів подробиці затримання підозрюваного / Фото JERVIS_PICS via flickr.com

За даними державного об'єднання наукових і прикладних досліджень Австралії, в штатах Вікторія і Південна Австралія в цьому році розвелося надто багато мишей, передає Російська служба Бі-бі-сі.

На ці два штати припадає близько 40% сільськогосподарської галузі країни.

Тварини, на думку вчених, починають становити загрозу, якщо на один гектар припадає понад тисячу гризунів. Нормою вважається близько п'яти мишей на гектар.

Читайте такожАргентина страждає від нашестя сарани - BBC

Якщо у мишей буде достатньо їжі, їхня популяція в найближчі місяці може досягти небезпечного рівня, попереджають вчені.

Вчені відзначають, що урожай зерна в цьому році виявився рекордним. Тому всі умови для бурхливого росту популяції мишей вже створені.

Небезпечне зростання популяції мишей регулярно відбувається в австралійських сільськогосподарських регіонах.

Це б'є по фінансам фермерів, яким доводиться купувати дорогі засоби боротьби з гризунами. Крім того, миші з'являються в будинках фермерів, часто їх знаходять в автомобілях.

Миші були завезені до Австралії європейцями. Тут у них майже немає природних конкурентів, що призводить до швидкого зростання популяції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter