Україна має намір співпрацювати з Австрією в питаннях збереження лісів - Держлісагентство

18:24, 10 січня 2017
Природні ресурси
82 0

Глава Держлісагентства Христина Юшкевич вважає, що досвід саме цієї країни допоможе зберегти біологічне різноманіття українських лісів

Голова Держлісагентства зустрілася з послом Австрії в Україні

Уже найближчим часом Україна озброїться досвідом Австрії у сфері державного обліку лісів, їх захисту від незаконної вирубки. Про це йшла мова на зустрічі голови Державного агентства лісових ресурсів України та посла Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

"Сьогодні відбулася дуже змістовна зустріч з послом Австрії в Україні пані Герміна Поппеллер. Досвід Австрії в постійному і стійкому веденні лісового господарства дуже цікавий. Співпраця наших держав дозволить впровадити ефективні і екологічно безпечні технології для лісоуправління. Для мене пріоритетом є те, що лісівництво має бути наближене до природи. Основне завдання - це збереження біорізноманіття лісів ", - написала Крістіна Юшкевич на своїй сторінці в Facebook.

Вона так само зазначила, що найближчим часом відбудеться не менш важлива зустріч з австрійською делегацією Федерального міністерства сільського та лісового господарства, на якій і будуть обговорені конкретні заходи по впровадженню зарубіжного досвіду в Україні.

Нагадаємо, в 2016-му році Україна і Австрія підписали Меморандум про співпрацю в сфері лісового господарства. Христина Юшкевич раніше зазначала, що головним завданням, прописаним в документі, є ведення лісового господарства на основі об'єктивних даних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter