Мінекології пропонує розширити "Букові праліси Карпат"

13:34, 23 грудня 2016
Природні ресурси
249 0

У Міністерстві екології та природних ресурсів вважають, що до природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Букові праліси Карпат" можна включити декілька національних природних парків.

WWF

У середу, 21 грудня, пройшло засідання робочої групи Сектору природничих наук та природної спадщини Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, повідомляє прес-служба Мінекології.

Читайте такожМінприроди зобов’язало керівників нацпарків та заповідників оприлюднювати плани проведення рубок

Заступник міністра екології з питань європейської інтеграції Микола Кузьо звернув увагу на  необхідність посилення  відповідальності за виконання Плану заходів щодо збереження та розвитку української частини природного об’єкта "Букові праліси Карпат" та Плану заходів щодо забезпечення сталого розвитку і благоустрою гірських населених пунктів української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини".

"Результати місії експертів Міжнародного союзу охорони природи до 10-и країн Європи, яка проводилася цього року з метою оцінки природних цінностей ділянок, показали, що розширення об’єкта Всесвітньої природної спадщини під новою назвою "Букові праліси Карпат" є можливим шляхом включення додаткових ділянкок в природних заповідниках "Горгани" та "Розточчя", національних природних парках "Синевир", "Зачарований край"  та "Подільські Товтри", - зазначив Кузьо.

Робоча група також  обговорила можливість  будівництва міжнародного навчально-дослідного центру з вивчення букових пралісів Карпат на території Карпатського біосферного заповідника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #ЮНЕСКО