Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Мінекології пропонує розширити "Букові праліси Карпат"

У Міністерстві екології та природних ресурсів вважають, що до природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Букові праліси Карпат" можна включити декілька національних природних парків.

WWF
"Букові праліси Карпат" / WWF

У середу, 21 грудня, пройшло засідання робочої групи Сектору природничих наук та природної спадщини Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, повідомляє прес-служба Мінекології.

Мінприроди зобов’язало керівників нацпарків та заповідників оприлюднювати плани проведення рубок

Заступник міністра екології з питань європейської інтеграції Микола Кузьо звернув увагу на  необхідність посилення  відповідальності за виконання Плану заходів щодо збереження та розвитку української частини природного об’єкта "Букові праліси Карпат" та Плану заходів щодо забезпечення сталого розвитку і благоустрою гірських населених пунктів української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини".

"Результати місії експертів Міжнародного союзу охорони природи до 10-и країн Європи, яка проводилася цього року з метою оцінки природних цінностей ділянок, показали, що розширення об’єкта Всесвітньої природної спадщини під новою назвою "Букові праліси Карпат" є можливим шляхом включення додаткових ділянкок в природних заповідниках "Горгани" та "Розточчя", національних природних парках "Синевир", "Зачарований край"  та "Подільські Товтри", - зазначив Кузьо.

Робоча група також  обговорила можливість  будівництва міжнародного навчально-дослідного центру з вивчення букових пралісів Карпат на території Карпатського біосферного заповідника.

Теги: ЮНЕСКО

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку