У Мінекології запевняють, що не призначили директором парку "Тузловські лимани" економіста, який не розуміє поняття "екосистема"

17:02, 12 грудня 2016
Природні ресурси
270

У Мінекології заявляють, що Чакіра ще має перевірити НАЗК.

Претендент на посаду директора національного природного парку

Віталія Чакіра, який «прославився» тим, що не відповів на жодне питання під час конкурсу, ніби то ще не призначили на посаду директора національного природного парку "Тузловські лимани". Про це заявили у прес-службі Міністерства екології, пише УП.

У відомстві наголосили, що претендента попередньо ще повинно перевірити НАЗК.

Читайте такожПоліція взялася розслідувати розстріл човна сина директора нацпарку "Тузловські лимани"

"Конкурсна комісія була введена для того, щоб залучити до процесу громадськість і щоб не було розмов, що міністр когось призначив кулуарно. Цей вибір носить виключно рекомендаційний характер. Переможець конкурсу ще повинен пройти перевірку НАЗК, повинен бути затверджений райдержадміністрацією", - зазначили у прес-службі.

Водночас, як відомо рекомендації Чакіру дали Одеська облрада і Татарбунарська райрада.

Нагадаємо, переможець конкурсу на посаду директора Національного природного парку "Тузловські лимани" Віталій Чакір не зміг відповісти на запитання щодо цього заповідника.

Відео конкурсу оприлюднив на своїй сторінці у Facebook користувач Михайло Кицюк. Його запитували про те, що таке екосистема, які представники іхтіофауни живуть у парку, які екосистеми парку є найвразливішими. Та він не відповів на ці питання.

Під час відповіді він намагався виправдатися, заявивши, він за спеціальністю менеджер-економіст.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter