У Закарпатській області разом зі словаками реалізують проект "Ліси без бар’єрів"

19:14, 01 грудня 2016
Природні ресурси
166 0

Закарпатська область і Словацька Республіка планують розширювати співпрацю в галузі лісового господарства.

Буде покращено надання послуг для відвідувачів лісу, туристів, дітей та молоді / Фото УНІАН

У Закарпатському обласному управлінні днями відбулася зустріч начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги і групи іноземних партнерів із Національного лісового центру (Словацька Республіка, м. Зволен) в рамках проекту «Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів».

Читайте такожДержлісагентство засадило новими деревами 90% минулорічних вирубок

Головна мета проекту - створення транскордонного партнерства, яке, у свою чергу, сприятиме розвитку екологічного туризму та лісової освіти і популяризації культурної та природної спадщини на прикордонних територіях. Проект має на меті поліпшити можливості багатофункціонального ведення лісового господарства шляхом надання громадських послуг для відвідувачів лісу, туристів, дітей та молоді.

У ході зустрічі головний лісівник краю Валерій Мурга розповів гостям про лісове господарство Закарпаття і про перспективи його розвитку. У свою чергу словацькі колеги відзначили суттєві відмінності в системі управління лісовим господарством України та Словацької Республіки, але наголосили, що в Закарпатті останнім часом у галузі відбулись позитивні зміни.

За підсумками обговорення начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга і директор інституту лісового навчання і консультування Мілан Сарваш домовилися тісніше співпрацювати в галузі введення інновацій і перейняття досвіду в лісовій галузі. У першу чергу мова йде про створення нових лісових розсадників й парників на територіях лісгоспів Закарпаття, впровадження нового посадкового матеріалу, а також розвиток шкільних лісництв і зміцнення транскордонного співробітництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter