Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Столична прокуратура вимагає заборонити забудову 1 га "зеленої" зони у Святошинському районі

Встановлено, що приватне підприємство незаконно змінило цільове призначення земельної ділянки - з рекреаційного призначення на "будівництво та обслуговування житлових будинків".

Фото УНІАН
Фото УНІАН

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

"Прокуратура міста Києва у судовому порядку вимагає визнати відсутність у приватного підприємства права на використання земельної ділянки рекреаційного призначення у Святошинському районі столиці під житлове будівництво", - йдеться в повідомленні.

Прокуратурою установлено, що ця земельна ділянка ще у 2000 році була відведена товариству для обслуговування санаторію-профілакторію без зміни її цільового призначення.

У Києві поліція захищатиме ялинки від незаконної вирубки

Однак на підставі рішення Господарського суду м. Севастополя, ухваленого 24 березня 2014 року, тобто вже після анексії Криму Росією, незаконно змінено цільове призначення земельної ділянки - з рекреаційного призначення на "будівництво та обслуговування житлових будинків".

У зв‘язку з цим прокуратурою Києва пред’явлено позов до суду про визнання відсутнім права на використання підприємством земельної ділянки для будівництва житлового комплексу.

Нині заявлений позов перебуває на розгляді у Господарському суді Києва.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку