Держлісагентство має намір разом із експертами з Німеччини та Австрії провести облік українських лісів

16:25, 11 листопада 2016
Природні ресурси
108 0

Державне агентство лісових ресурсів має намір разом із німецьким Комітетом східноєвропейських економічних відносин і австрійським Агентством із охорони навколишнього середовища провести національний облік усіх українських лісів, який не проводився з 1996 року.

Через застарілі дані обліку лісів Держлісагентству складно ефективно здійснювати охорону і захист дерев / gp.gov.ua

Про це повідомила тимчасово виконуюча обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич на своїй сторінці у Facebook, коментуючи результати зустрічі з керівниками цих європейських відомств.

Читайте такожДержлісагентство засадило новими деревами 90% минулорічних вирубок

«Ми плануємо розпочати широкомасштабний тристоронній міжнародний проект, який буде реалізовуватися в Україні. Він буде спрямований, зокрема, на здійснення повноцінного державного обліку лісів і ведення державного лісового кадастру», - написала вона.

Юшкевич зазначила, що через застарілі дані обліку лісів Держлісагентству складно ефективно здійснювати охорону і захист дерев, контролювати раціональне використання лісового фонду України, відтворення лісів, здійснювати систематичний нагляд за якісними і кількісними змінами лісів.

Як повідомляв УНІАН, глава Міністерства аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий і міністр сільського і лісового господарства, навколишнього середовища та водного господарства Австрії Андре Рупрехтер підписали меморандум про співпрацю у лісовій сфері.

Територія відновлення лісу підприємствами Держлісагентства в першому півріччі 2016 року становила 44,9 тис. га, або 90% площі суцільних рубок дерев у 2015 році.

Зокрема, було посаджено 32,2 тис. га лісових культур, із яких 2,4 тис. га нових лісів. Площа природного відновлення становила 12,7 тис. га.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter