Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

Держлісагентство має намір разом із експертами з Німеччини та Австрії провести облік українських лісів

Державне агентство лісових ресурсів має намір разом із німецьким Комітетом східноєвропейських економічних відносин і австрійським Агентством із охорони навколишнього середовища провести національний облік усіх українських лісів, який не проводився з 1996 року.

Через застарілі дані обліку лісів Держлісагентству складно ефективно здійснювати охорону і захист дерев / gp.gov.ua
Через застарілі дані обліку лісів Держлісагентству складно ефективно здійснювати охорону і захист дерев / gp.gov.ua

Про це повідомила тимчасово виконуюча обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич на своїй сторінці у Facebook, коментуючи результати зустрічі з керівниками цих європейських відомств.

Держлісагентство засадило новими деревами 90% минулорічних вирубок

«Ми плануємо розпочати широкомасштабний тристоронній міжнародний проект, який буде реалізовуватися в Україні. Він буде спрямований, зокрема, на здійснення повноцінного державного обліку лісів і ведення державного лісового кадастру», - написала вона.

Юшкевич зазначила, що через застарілі дані обліку лісів Держлісагентству складно ефективно здійснювати охорону і захист дерев, контролювати раціональне використання лісового фонду України, відтворення лісів, здійснювати систематичний нагляд за якісними і кількісними змінами лісів.

Як повідомляв УНІАН, глава Міністерства аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий і міністр сільського і лісового господарства, навколишнього середовища та водного господарства Австрії Андре Рупрехтер підписали меморандум про співпрацю у лісовій сфері.

Територія відновлення лісу підприємствами Держлісагентства в першому півріччі 2016 року становила 44,9 тис. га, або 90% площі суцільних рубок дерев у 2015 році.

Зокрема, було посаджено 32,2 тис. га лісових культур, із яких 2,4 тис. га нових лісів. Площа природного відновлення становила 12,7 тис. га.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку